DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Alpha Morana

Alpha Morana

 

Narozena :  31.3.2008

Matka: Archy Chelone Barbata

Otec : Jabulani of Ka-Ul-Li´s Ridges - Jim

Alphuška se narodila jako první štěně prvního vrhu chovatelské stanici Morana v Chlumci nad Cidlinou. Na světě se poprvé nadechla v 16:58.

Alpha je od malička skvělý pes. Mamina Arhcy si s ní stejně jako s ostatními dala záležet a nejenže všem předala svou krásu, ale i skvělou

povahu. Alpha se narodila s bílou náprsenkou ve tvaru stoličky a bohužel i se třemi korunkami na ridgi, čímž si vysloužila titul NESTANDARTNÍ. Díky její drobné indispozici jsme jí po prvním hárání nechali vykastrovat, protože hned napoprvé nám předvedla, že není žádné béčko a že v 11ti měsících může mít falešnou březost. Od věku 3,5 měsíce do 1,5 let se podrobila výcviku jak základnímu tak výcviku agility se kterými jsme na doporučení naší paní doktory museli skočit, jinak by dnes ve svých 4 letech a 4 měsících měla veliké problémy s klouby. Fifulka je ohromný pejsek, jak srdíčkem tak velikostně. Váží cca 36,9kg a měří 65cm (pomamila se, majitelka maminky musela k Archy vybírat malého psa protože Archynka je prostě velká a naše lady to po ní zdědila, ale i tak jí milujeme). Srdíčko má na správném místě a do roztrhání těla by se prala za tři věci : jídlo, gauč a její smečka, kterou tvořím já jako panička, moje mamka a Míííša (mámin přítel) no a v neposlední řadě do své smečky počítá Žolíka, což je náš kocour.

Alphuša je skvělá společnice, miluje teplo, je velice vděčnou strávnicí a také umí hlídat. Nikdy bychom ji nevyměnili za žádného jiného psa. Je to naše Fifulka.